Glina

PODŁOGI, SCHODY, TARASY GLINA

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Glina, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Glina.

Podłogi – solidne, piękne, idealne!
Wyszukując wymarzonej posadzki do własnego domu, należałoby zapoznać się z naszą ofertą! Nasze parkiety to artykuły osobliwe, bo powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia oraz autentycznej pasji. Troszczymy się o to, by wszelkie deski podłogowe stanowiły najlepszą podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest też to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność oraz odporność naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Glina, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Glina.

Schody – świetne dopełnienie domowego wnętrza mieszkania
To nasze schody są tymi, jakich Państwo szukają. Aby się o tym przekonać wystarczy wpaść do stworzonej przez nas oferty. Prowadzona przez nas jednostka gospodarcza oferująca różnorodnego typu schody do domów posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów. Głęboko wierzymy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą pragnęli Państwo jak najszybciej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Glina, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Glina.

Czas na wymarzony taras? Z całego serca zapraszamy!
Już dawno minęły czasy, gdy taras był elitarnym dodatkiem do posiadłości wyjątkowo zamożnych ludzi – dziś niemalże każdy może go posiadać. Sęk tkwi w tym, aby był to taras porządny, wykonany z solidnych materiałów i przez imponujących zawodowców. Wypatrują Państwo takiego rozwiązania? Serdecznie zapraszamy do stworzonej przez nas oferty!

Czytaj więcej >>