Podłogi

PODŁOGI

Podłoże jest niezbędnym elementem każdego budynku lub dowolnego obiektu, dlatego też popyt na związane z nim produkty jest bardzo duży. Różnorodność pokryć podłogowych oraz wysoka jakość są bardzo pożądane, dlatego nasza firma oferuje ciekawe i wysokogatunkowe parkiety, a także wiele innych produktów.

Niezwykle dużą popularnością cieszą się dzisiaj podłogi warstwowe, które znaleźć możecie Państwo oczywiście w naszej ofercie. Jako specjaliści w swojej branży zaoferować możemy jedynie wysokiej klasy i jakości naturalne deski podłogowe, takie jak chociażby deski dębowe, ale także niezwykłe deski jesionowe, które dodadzą stylu każdemu wnętrzu. Zdajemy sobie sprawę jak ważna dla Państwa jest także cena, dlatego nasze podłogi dębowe, a także inne naturalne wyroby tak jak na przykład podłogi jesionowe posiadają dość atrakcyjne ceny. Dzięki dużemu doświadczeniu nasza ekipa pomoże wszystkim Państwu wybrać najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań rodzaje pokryć podłogowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko tradycyjne materiału, ale także dość oryginalne podłogi egzotyczne.

Tego typu drewno charakteryzuje się przede wszystkim:

  • wysoką odpornością na wilgoć
  • szeroką gamą kolorystyczną
  • wysoką jakością i wytrzymałością

Istnieją jednak także znacznie twardsze przez co jeszcze bardziej wytrzymałe podłogi. Otóż mamy przyjemność zaproponować Państwu podłogi bambusowe, które posiadają bardzo grubą warstwę lakieru. To parkiety bambusowe sprawdzają się w każdym wnętrzu. W zależności od Państwa indywidualnych upodobań jesteśmy w stanie zaproponować Wam parkiety dębowe + miasto lub równie atrakcyjne parkiety egzotyczne. Dla miłośników natury polecamy zazwyczaj parkiety jesionowe jednak w ofercie posiadamy o wiele więcej wariantów. Dodatkowo proponujemy skorzystanie z usługi jaką jest montaż parkietu. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy gwarantują, że układanie parkietu nie będzie trwać długo, a także spełni Państwa wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.