Kabaty

PODŁOGI, DRZWI, SCHODY, TARASY KABATY

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Kabaty, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Kabaty.

Podłogi – trwałe, śliczne, idealne!
Jeśli poszukują Państwo świetnej podłogi do wymarzonego wnętrza – serdecznie zapraszamy do nas! Nasze parkiety to artykuły rewelacyjne, bo powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia i autentycznej pasji. Troszczymy się o to, aby wszystkie deski podłogowe stanowiły świetną podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest też to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność i trwałość naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi szklane przylgowe i bezprzylgowe, montaż i sprzedaż drzwi Drew-Holtz, Porta, DRE, Pol-skone, Centurion Kabaty.

Wyszukują Państwo drzwi tak samo rozkosznych estetycznie, jak oraz wzorowych pod względem użyteczności? Witamy u nas! Jako producent drzwi jesteśmy nieomylni – każde nasze propozycje – bez względu na to czy są to drzwi szklane czy drzwi drewniane są dopieszczone tak, aby odpowiadać na oczekiwania wszystkich konsumentów. Posiadamy spore doświadczenie w branży, które pozwala nam dziś nie tylko efektywnie prowadzić sprzedaż drzwi, ale także zaoferować ich prędki oraz profesjonalny montaż.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Kabaty, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Kabaty.

Schody – imponujące uzupełnienie domowego wnętrza mieszkania
U nas każdy odnajdzie swoje wymarzone schody. Wystarczy zaznajomić się bliżej z należącą do nas propozycją, by się o tym przekonać. Nasza jednostka gospodarcza oferująca rozmaitego typu schody do domów posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz szerokie grono zaspokojonych Konsumentów. Głęboko wierzymy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą chcieli Państwo jak najszybciej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Kabaty, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Kabaty.

Czas na wyśniony taras? Zapraszamy!
Już dawno przeminęły czasy, gdy taras był doborowym dodatkiem do posiadłości wyjątkowo zamożnych osób – dzisiaj niemalże każdy może go mieć. Sęk tkwi w tym, by był to taras solidny, wykonany z właściwych materiałów oraz przez renomowanych zawodowców. Wypatrują Państwo takiego rozwiązania? Zapraszamy do stworzonej przez nas oferty!

Czytaj więcej >>