Kąty

PODŁOGI, SCHODY, TARASY KĄTY

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Kąty, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Kąty.

Podłogi – trwałe, piękne, idealne!
Jeśli szukają Państwo świetnej podłogi do wymarzonego wnętrza domu – zapraszamy do nas! Nasze parkiety to artykuły fenomenalne, bowiem powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia oraz autentycznej pasji. Dbamy o to, aby wszystkie deski podłogowe stanowiły świetną podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest także to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność oraz solidność naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Kąty, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Kąty.

Schody – korzystne dopełnienie domowego wnętrza domu
U nas każdy znajdzie własne wymarzone schody. Wystarczy jedynie zaznajomić się bliżej z naszą propozycją, by się o tym przekonać. Stworzona przez nas firma proponująca różnego rodzaju schody do domów posiada wieloletnie doświadczenie w branży i szerokie grono zadowolonych Klientów. Głęboko ufamy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą chcieli Państwo jak najprędzej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Kąty, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Kąty.

Najwyższy czas na wymarzony taras? Serdecznie zapraszamy!
Już dawno przeminęły czasy, kiedy taras był ekskluzywnym dodatkiem do posiadłości niebywale bogatych osób – dzisiaj praktycznie każdy może go mieć. Sęk tkwi w tym, żeby był to taras solidny, wykonany z dobrych materiałów i przez imponujących profesjonalistów. Szukają Państwo takiego rozwiązania? Zapraszamy do naszej oferty!

Czytaj więcej >>