Praga Południe

PODŁOGI, SCHODY, TARASY PRAGA POŁUDNIE

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Praga Południe, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Praga Południe.

Podłogi – trwałe, ładne, idealne!
Jeśli szukają Państwo kapitalnej podłogi do wymarzonego wnętrza – uprzejmie zapraszamy do nas! Nasze parkiety to towary ponadprzeciętne, albowiem powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia i autentycznej pasji. Troszczymy się o to, aby wszelkie deski podłogowe stanowiły znakomitą podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest też to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność oraz solidność naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Praga Południe, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Praga Południe.

Schody – imponujące dopełnienie domowego wnętrza mieszkania
U nas każdy odnajdzie swoje wymarzone schody. Aby się o tym przekonać wystarczy wstąpić do naszej oferty. Prowadzona przez nas jednostka gospodarcza oferująca różnorodnego typu schody do domów ma wieloletnie doświadczenie w branży oraz szerokie grono usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Głęboko wierzymy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą pragnęli Państwo jak najszybciej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Praga Południe, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Praga Południe.

Najwyższy czas na wyśniony taras? Gorąco zapraszamy!
Taras nie jest już luksusem dla wybranych – na taras dziś może sobie zezwolić odpowiednio każdy właściciel domu. Sęk tkwi w tym, aby był to taras porządny, wykonany z trafnych materiałów oraz przez wspaniałych ekspertów. Wypatrują Państwo takiego rozwiązania? Oto jesteśmy i służymy pomocą!

Czytaj więcej >>