Saska Kępa

PODŁOGI, SCHODY, TARASY SASKA KĘPA

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Saska Kępa, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Saska Kępa.

Podłogi – solidne, piękne, imponujące!
Jeżeli wyszukują Państwo imponującej podłogi do wymarzonego wnętrza – gorąco zapraszamy do nas! Nasze parkiety to artykuły szczególne, bowiem powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia oraz prawdziwej pasji. Dbamy o to, aby wszystkie deski podłogowe stanowiły perfekcyjną podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest także to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność oraz trwałość naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Saska Kępa, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Saska Kępa.

Schody – imponujące uzupełnienie domowego wnętrza domu
U nas każdy znajdzie swoje wymarzone schody. By się o tym przekonać wystarczy zajrzeć do naszej oferty. Prowadzona przez nas firma proponująca różnorodnego rodzaju schody do domów posiada wieloletnie doświadczenie w branży i szerokie grono zaspokojonych Klientów. Głęboko wierzymy, że gdy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą chcieli Państwo jak najprędzej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Saska Kępa, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Saska Kępa.

Najwyższy czas na wymarzony taras? Serdecznie zapraszamy!
Taras nie jest już luksusem dla wybranych – na taras dziś ma prawo sobie zezwolić odpowiednio każdy właściciel domu. Sęk tkwi w tym, by był to taras porządny, wykonany z dobrych materiałów i przez znakomitych zawodowców. Chcą Państwo upajać się takim tarasem? Oto jesteśmy i służymy pomocą!

Czytaj więcej >>