Targówek

PODŁOGI, SCHODY, TARASY TARGÓWEK

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Targówek, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Targówek.

Podłogi – trwałe, ładne, idealne!
Poszukując wymarzonej posadzki do własnego domu, warto zapoznać się z naszą ofertą! Nasze parkiety to artykuły nadzwyczajne, bo powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia i autentycznej pasji. Troszczymy się o to, aby wszystkie deski podłogowe stanowiły idealną podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest także to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność oraz trwałość naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Targówek, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Targówek.

Schody – kapitalne dopełnienie domowego wnętrza mieszkania
To nasze schody są tymi, jakich Państwo szukają. Aby się o tym przekonać wystarczy wpaść do stworzonej przez nas oferty. Stworzona przez nas jednostka gospodarcza proponująca różnorodnego rodzaju schody do domów posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz szerokie grono zadowolonych Kontrahentów. Głęboko wierzymy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą chcieli Państwo jak najszybciej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Targówek, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Targówek.

Nadszedł czas na wymarzony taras? Z całego serca zapraszamy!
Taras nie jest już splendorem dla wybranych – na taras dziś może sobie zezwolić odpowiednio każdy właściciel domu. Sęk tkwi w tym, aby był to taras solidny, wykonany z właściwych materiałów i przez wyśmienitych fachowców. Poszukują Państwo takiego rozwiązania? Serdecznie zapraszamy do stworzonej przez nas oferty!

Czytaj więcej >>