Wawer

PODŁOGI, SCHODY, TARASY WAWER

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Wawer, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Wawer.

Podłogi – trwałe, piękne, idealne!
Wyszukując wymarzonej posadzki do własnego domu, warto zapoznać się z należącą do nas propozycją! Nasze parkiety to produkty osobliwe, albowiem powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia oraz autentycznej pasji. Dbamy o to, aby wszelkie deski podłogowe stanowiły idealną bazę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest też to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność i odporność naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Wawer, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Wawer.

Schody – idealne dopełnienie domowego wnętrza mieszkania
U nas każdy znajdzie własne wymarzone schody. Wystarczy zaznajomić się bliżej z naszą propozycją, by się o tym przekonać. Prowadzona przez nas jednostka gospodarcza proponująca różnego typu schody do domów ma wieloletnie doświadczenie w branży i gigantyczne grono zadowolonych Klientów. Głęboko wierzymy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą pragnęli Państwo jak najszybciej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Wawer, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Wawer.

Czas na wyśniony taras? Uprzejmie zapraszamy!
Już dawno minęły czasy, kiedy taras był doborowym dodatkiem do posiadłości nadzwyczaj bogatych ludzi – dziś praktycznie każdy może go posiadać. Sęk tkwi w tym, aby był to taras dobry, wykonany z słusznych materiałów oraz przez wspaniałych profesjonalistów. Pragną Państwo napełniać się takim tarasem? Oto jesteśmy oraz służymy pomocą!

Czytaj więcej >>