Ząbki

PODŁOGI, SCHODY, TARASY ZĄBKI

Podłogi, parkiety, deski podłogowe Ząbki, podłogi warstwowe, dębowe, jesionowe, egzotyczne, bambusowe – Montaż, układanie i cyklinowanie parkietu Ząbki.

Podłogi – trwałe, ładne, idealne!
Jeśli wyszukują Państwo kapitalnej podłogi do wymarzonego wnętrza domu – serdecznie zapraszamy do nas! Nasze parkiety to towary ponadprzeciętne, albowiem powstają na kanwie wieloletniego doświadczenia oraz autentycznej pasji. Troszczymy się o to, żeby wszelkie deski podłogowe stanowiły bardzo dobrą podstawę do stworzenia pomieszczenia z charakterem. Oczywiste jest też to, że obok estetyki to pełna funkcjonalność i odporność naszych podłóg stanowi dla nas priorytet.

Czytaj więcej >>


Schody drewniane Ząbki, schody samonośne do domów jednorodzinnych, trepy schodowe, stolarz Ząbki.

Schody – idealne dopełnienie domowego wnętrza mieszkania
U nas każdy znajdzie własne wymarzone schody. Żeby się o tym przekonać wystarczy zajrzeć do stworzonej przez nas oferty. Nasza jednostka gospodarcza oferująca rozmaitego typu schody do domów posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz gigantyczne grono zaspokojonych Kontrahentów. Głęboko wierzymy, iż kiedy zobaczą Państwo nasze schody drewniane będą chcieli Państwo jak najszybciej do nich dołączyć!

Czytaj więcej >>


Tarasy drewniane Ząbki, tarasy kompozytowe i egzotyczne, budowa tarasu drewnianego, kompozytowe deski tarasowe, tarasy Prodeck Ząbki.

Czas na wymarzony taras? Serdecznie zapraszamy!
Już dawno przeminęły czasy, gdy taras był ekskluzywnym dodatkiem do posiadłości niebywale zamożnych ludzi – dzisiaj praktycznie każdy może go mieć. Sęk tkwi w tym, żeby był to taras solidny, wykonany z godziwych materiałów oraz przez perfekcyjnych zawodowców. Chcą Państwo napełniać się takim tarasem? Uprzejmie zapraszamy do naszej oferty!

Czytaj więcej >>